Najčastejšie otázky

Môžem tovar vrátiť bez udania dôvodu?

Áno, vrátiť tovar môžete do 14 dní bez udania dôvodu. Výnimka sa vzťahuje na tovar ktorý je robený pre zákazníka na mieru, tzn. metrážne koberce alebo metrážne behúne. Tovar nie je nutné zasielať na našu adresu, po dohode ho od vás bezplatne vyzdvihne náš kuriér. Výnimka sa vzťahuje na nadrozmerný tovar.

Za ako dlho budem mať tovar doma?

Dodacie lehoty sú rôzne a záleží na konkrétnom produkte. Doba odoslania produktu je vždy vyobrazená v detaile produktu, napríklad „Do 5-7 pracovných dní odošleme“. Následné doručenie tovaru prepravnou spoločnosťou na vašu adresu trvá zvyčajne jeden pracovný deň.

Mám na tovar záruku?

Samozrejme, našim produktom plne dôverujeme a dávame im nadštandardnú trojročnú záruku.

Kto mi môže tovar doručiť a koľko ma to bude stáť?

Tovar vám doručí kuriér DPD alebo GLS. Poplatok za dobierku činí 1,90 €. Pri objednávke nad 100 € je doprava zdarma avšak tá sa nevzťahuje na nadrozmerné zásielky. Dopravu nadrozmerných zásielok zabezpečuje prepravná spoločnosť SDS alebo TOPTRANS ktorá je vždy na vysokej úrovni s ochotným a nápomocným šoférom. Doprava zásielky prepravnej spoločnosti SDS alebo TOPTRANS vychádza od 6,90 € pri objednávke nad 100 € a poplatok pri platbe na dobierku činí 2,90 €.

Volá kuriér pri doručení objednávky?

Kuriér vám v deň doručenia zašle informatívnu sms, pred príchodom vám potom volá. Ak nevyhovuje daná hodina, môžete kuriérovi zavolať a dohodnúť sa s ním, prípadne môžete preobjednať doručenie na iný deň. Balík vám tiež môže uložiť na najbližšom odbernom mieste.

Aký zvoliť rozmer protišmykovej podložky pod koberec?

Odporúčame zvoliť rozmer podložky tak aby zbytočne nepresahovala koberec ale tiež aby bola dostatočne veľká a mohla tak plnohodnotne spĺňať svoju funkciu. Ak objednávate napríklad koberec rozmeru 120x170 cm podložku môžete kľudne zvoliť v šírke 100 cm a dĺžke 150/160 cm.

Ak má koberec alebo behúň protišmykový spodok je potrebná protišmyková podložka?

V takom prípade podložku nepotrebujete no ak máte v danej miestnosti klzkú podlahu a ľahký koberec vtedy sa protišmykovou podložkou môžete poistiť. Odolnosť proti kĺzaniu sa v takom prípade zvýši a tiež bude mať koberec mäkší príjemnejší podklad ktorý oceníte vtedy ak má daný koberec nízky vlas.

Sú behúne a metrážne koberce obšité?

Behúne obšívame automaticky a zdarma. Metrážne koberce obšívame na vyžiadanie. V detaile produktu metrážnych kobercov máte možnosť zvoliť Obšitie - Áno a vtedy Vám vypočíta cenu na základe rozmeru aký máte zvolený. Cena obšitia je 2,50 € s DPH za bežný meter.

Sledujte nás a inšpirujte sa pri výbere #najkoberce Zobraziť profil